Salgsapparatet
Administrative kontakter

Vi har et landsdekkende salgsapparat. Ta gjerne kontakt med din lokale representant.

Fra 01.juli 2014 startet vi opp egen salgsoppfølging til grossist og kunde. Alle produkter fra JÆDER Ådne Espeland vil fortsette som før under navnet Jæder. Vi ønsker å tilby best mulig service og nærhet til våre kunder, med samme fokuset som da bedriften ble grunnlagt i 1896: kvalitet i hvert eneste produkt og hver leveranse.

  • Oslo Nord, Hedmark, Oppland
  • Distriktssjef Espen Solgaard
  • Tlf: 906 78 610
  • E-post: espen@jaeder.no
  • Rogaland, Vest-Agder og Aust-Agder
  • Distriktssjef Roy Sjursen
  • Tlf: 970 52 551
  • E-post: roy@jaeder.no
  • Oslo, Akershus, Østfold
  • Distriktssjef Knut Kvarme
  • Tlf: 969 06 850
  • E-post: knut@jaeder.no
  • Nordland, Troms og Finnmark
  • Distriktssjef Jørgen Johansen
  • Tlf: 988 83 146
  • E-post: jorgen@jaeder.no
  • Hordaland, Sogn og Fjordane
  • Distriktssjef Raymond H. Gaupholm
  • Tlf: 969 18 121
  • E-post: raymond@jaeder.no
  • Møre og Romsdal, Sør- og Nord-Trøndelag
  • Distriktssjef Odd Rune Johansen
  • Tlf: 970 52 535
  • E-post: odd-rune@jaeder.no
  • Asker/Bærum, Buskerud, Vestfold, Telemark
  • Distriktssjef Frederik Hereng
  • Tlf: 950 94 911
  • E-post: frederik@jaeder.no