Salgsapparatet
Administrative kontakter

Vi har et landsdekkende salgsapparat. Ta gjerne kontakt med din lokale representant.

I 2014 startet vi opp egen salgsoppfølging til grossist og kunde.  Vi ønsker å tilby best mulig service og nærhet til våre kunder, med samme fokuset som da bedriften ble grunnlagt i 1896: kvalitet i hvert eneste produkt og hver leveranse.

  • Hedmark, Oppland, Akershus Nord
  • Distriktssjef Espen Solgaard
  • Tlf: 906 78 610
  • E-post: espen@jaeder.no
  • Rogaland, Vest-Agder og Aust-Agder
  • Distriktssjef I endring
  • Tlf: 51 61 16 00
  • E-post: kontoret@jaeder.no
  • Oslo, Akershus, Østfold
  • Distriktssjef Knut Kvarme
  • Tlf: 969 06 850
  • E-post: knut@jaeder.no
  • Nordland, Troms og Finnmark
  • Distriktssjef Ove Rikard Pedersen
  • Tlf: 47829693
  • E-post: ove.rikard@jaeder.no
  • Hordaland, Sogn og Fjordane
  • Distriktssjef Raymond Haugland
  • Tlf: 969 18 121
  • E-post: raymond@jaeder.no
  • Møre og Romsdal, Sør- og Nord-Trøndelag
  • Distriktssjef Odd Rune Johansen
  • Tlf: 970 52 535
  • E-post: odd-rune@jaeder.no
  • Asker/Bærum, Buskerud, Vestfold, Telemark
  • Distriktssjef Frederik Hereng
  • Tlf: 950 94 911
  • E-post: frederik@jaeder.no